Apie mus

 

Įmonė ESLALIS buvo įkurta 2003 metų spalio 17 dieną. Nuo pat pradžių pagrindinė mūsų veikla buvo prekyba durpėmis ir jų gaminiais. Per keletą metų, mes pradėjome teikti papildomas paslaugas, tokias kaip birių krovinių gabenimas puspriekabėmis su slankiojančiomis grindimis bei kitas logistikos paslaugas. Mes galime pasiūlyti platų logistikos paslaugų spektrą, pradedant nuo dalinių krovinių pristatymo nuo durų iki durų, pilnų (FTL) krovinių su 13,6 m tvirtomis XL sertifikuotomis puspriekabėmis ir birių medžiagų gabenimą su slankiojančių grindų puspriekabėmis iki 95 m3. Mūsų kvalifikuoti specialistai pasirūpins visais jūsų logistikos poreikiais.

Mūsų vertybės

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Nuolatinis įgūdžių tobulinimas

Lankstus požiūris į specialius klientų poreikius

Teigiamas nusiteikimas

Mūsų vizija

Padidinti su mumis dirbančių partnerių konkurencingumą, suteikiant jiems aukštos kokybės, bei konkrečiam poreikiui adaptuotas paslaugas.

Mūsų misija

Teikti kokybiškas, efektyvias, bei greitas krovinių pervežimų paslaugas Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Pasitelkdami inovatyviausią šiuolaikinę techniką ir naujausias technologijas dėmesį sutelkiame ne tik į paslaugą, bet ir į žmones dalyvaujančius tame procese.